Warszawa
mazowieckie
LIFE COACHING
COACHING KARIERY
BUSINESS COACHING
Uniwersytet Warszawski (Zarządzanie o kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy)

Akademia Leona Koźmińskiego (Rozwój Kompetencji Pracowników)
certyfikowany Zen Coach

obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coacha oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR.
Jestem certyfikowanym Zen Coachem pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuję. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej.

Od ponad 11 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń. Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi.

Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci ;)

Elementy pracy Zen Coacha dają przestrzeń do:

- słuchania z wewnętrznej przestrzeni oznacza to, że każdy wewnętrzny proces drugiego człowieka przebiega we własnym tempie oraz jest w zgodzie z jego własną mądrością.


- pomagania poprzez niepomaganie czyli do bycia w tu i teraz.


- empatycznego połączenia czyli do empatycznego słuchania tego co jest żywe właśnie w tej chwili.


- wsparcia w głębokim połączeniu ze sobą czyli do tego, aby każdy problem, który się pojawi miał możliwość połączenia się ze swoim źródłem.


- elastyczności czyli do łączenia różnych technik i kreowania rozwiązań, które będą skuteczne i pomocne tylko dla konkretnego odbiorcy.


Wyślij wiadomość do Agnieszka Szczepaniak