Warszawa
mazowieckie
LIFE COACHING
COACHING KARIERY
BUSINESS COACHING
COACHING AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ
SPORT COACHING
2003 - 2007 Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji
2014 - Studia Zawodowe Coachingu wg. standardów ICF w Instytucie Mukoid
2014 - w trakcie certyfikacji ICF
Jestem absolwentką Studiów Zawodowych Coachingu w Instytucie Mukoid zgodnie z zasadami i wytycznymi International Coach Federation (ICF). Pracuję stosując kodeks etyczny ICF\'u. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania i cele oraz pogłębiam zawodową wiedzę. Każda sesja jest dla mnie cennym doświadczeniem. Ogromną przyjemność sprawia mi praca z ludźmi i uczestniczenie w procesie przemiany. Moim obecnym zawodowym celem jest uzyskanie certyfikacji ICF dodatkowo potwierdzającej umiejętności i profesjonalizm.

Przez lata pracowałam w korporacjach co umożliwia mi łatwe zrozumienie problemów biznesowych oraz chęci zmiany. Międzynarodowe środowisko i doświadczenia zawodowe uelastyczniły mój sposób myślenia a także pozwoliły wyjść poza kulturowe schematy. Jestem otwarta na każdego Klienta. Stosuję alternatywne metody rozwiązywania problemów, często praktykuję coaching prowokatywny i transformacyjny.

Oprócz coachingu biznesowego pracuję również w zakresie life coachingu, który pomaga uporządkować życie osobiste i wprowadzać trwałe zmiany.

Wyślij wiadomość do Aleksandra Nizińska